* Gælder biler hvor producenten tillader brug af 16" hjul.
Reservehjulet er pumpet op og klar til brug.
Gratis fragt i hele DK ✔️
| Stand: | Helt ny |
| Diameter: | 16" x 3,5J ET15 |
| Krydsmål: | 5x100 mm |
| Centerhul: | 57,1 mm |
| Dækstørrelse: | 125/70R16 |
| Produktionsdato: | 2024 |
| Udvendig diameter: | 59cm |
| Top hastighed: | 80 km/h |
| Tryk: | 4,2 BAR |








