Reservehjulet er pumpet op og klar til brug.
Gratis fragt i hele DK ✔️
| Stand: | Helt ny |
| Diameter: | 18" x 4J ET27,5 |
| Krydsmål: | 5x112 mm |
| Centerhul: | 57,1 mm |
| Dækstørrelse: | 145/85R18 |
| Produktionsdato: | 2024 |
| Udvendig diameter: | 71cm |
| Top hastighed: | 80 km/h |
| Tryk: | 4,2 BAR |
Audi Q3 II 2018 -->
Volkswagen TIGUAN II 2016 -->
Volkswagen TIGUAN eHybrid 2021 -->
* Gælder biler hvor producenten tillader brug af 18" hjul.








