Reservehjulet er pumpet op og klar til brug.
Gratis fragt i hele DK ✔️
| Stand: | Helt ny |
| Diameter: | 18" x 3,5J ET25,5 |
| Krydsmål: | 5x112 mm |
| Centerhul: | 57,1 mm |
| Dækstørrelse: | 125/70R18 |
| Produktionsdato: | 2023 |
| Udvendig diameter: | 64cm |
| Top hastighed: | 80 km/h |
| Tryk: | 4,2 BAR |
AUDI A3 8P (2003-2012)
AUDI S3 8P (2008-2012)
AUDI RS3 8P (2011-2012)
AUDI A3 8V (2012-2020)
AUDI S3 8V (2013-2020)
AUDI A3 8Y 2020 -->
AUDI TT 8J (2006-2014)
AUDI TT 8S 2014 -->
* Gælder biler hvor producenten tillader brug af 18" hjul.








