Originale VW ID.7 fælge monteret med Continental WinterContact TS870P EVc vinterdæk
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 14B601025E / 14B601025F MONTREAL |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sort højglans |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 2 x 8,5J + 2 x 9,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 40 + 47 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Continental |
| Model: | WinterContact TS870P |
| Størrelse: | 2stk. 235/45R20 100V XL 2stk. 255/40R20 101V XL |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | Nej |
| EVc: | Dæk til elbiler |
















