OBS. Originale Skoda Enyaq fælge, passer også til VW ID.7 ✔️
Sælges med VW centerkapsler ✔️ Fælgene er af højeste kvalitet fra VW / Skoda og godkendt til elbiler ✔️
Monteret med Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 EVR sommerdæk ✔️ EVR - dæk til elbiler ✔️
| Mærke: | SKODA (VW navkapsler) |
| Varenummer: | 5LG071491 / 5LG071491A AQUARIUS |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølvmetallic + poleret front |
| Diameter: | 21" |
| Bredde: | 8,5J + 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 40 + 42 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Goodyear |
| Model: | Eagle F1 Asymmetric 6 |
| Størrelse: | 2stk. 235/40R21 98H XL 2stk. 265/35R21 101H XL |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | Nej |
| EVR: | Dæk til elbiler |






















