Originale VW fælge monteret med Hankook Ventus S1 EVO 3 sommerdæk ✔️
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 11A601025B 11A601025K NARVIK |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sort højglans + poleret front |
| Diameter: | 21" |
| Bredde: | 8,5J + 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 40 + 42 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Hankook |
| Model: | Ventus S1 EVO 3 EV |
| Størrelse: | 2stk. 235/45R21 104T XL 2stk. 255/40R21 108T XL |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | Nej |








