ORIGINALE SKODA ENYAQ / ELROQ fælge monteret med Hankook iON vinterdæk
✔️ Dækkene er meget støjsvage og designet til elbiler ✔️
| Mærke: | SKODA |
| Varenummer: | 5LG071491M 8Z8 5LG071491N 8Z8 VISION |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølvmetallic + poleret front |
| Diameter: | 21" |
| Bredde: | 8,5J + 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 40 + 42 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja (Skoda) |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Hankook |
| Model: | iON i*Cept SUV |
| Størrelse: | 2stk. 235/45R21 101V XL 2stk. 255/40R21 102V XL |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | Nej |
| EV: | Dæk til elbiler |
| DOT: | årg. 2023 (foran) årg 2024 (bag) |


































