Originale Skoda Enyaq & Elroq fælge monteret med Hankook Ventus S1 EVO 4 sommerdæk ✔️ årg. 2025
| Mærke: | SKODA |
| Varenummer: | 5LG071491AK / 5LG071491AL VISION |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sort metallic / Mamba Green |
| Diameter: | 21" |
| Bredde: | 8,5J + 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 40 + 42 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja (Skoda) |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Hankook |
| Model: | Ventus S1 EVO 4 |
| Størrelse: | 2stk. 235/45R21 101Y XL 2stk. 255/40R21 102Y XL |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | Nej |


























