Originale Skoda Enyaq / Elroq fælge - model VISION - Black metallic Mamba Green
Ved bestilling bedes du venligst oplyse, hvilken version af Skoda Enyaq / Elroq fælgene skal bruges til.
Til version 50/60 leverer vi 4 ens fælge, mens vi til version 80 / 85 / RS leverer fælge i to forskellige bredder (8,5J + 9J).
| Mærke: | Skoda |
| Varenummer: | 5LG071491AK FJI 5LG071491AL FJI |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sort metallic / Mamba Green |
| Diameter: | 21" |
| Bredde: | 2 x 8,5J 2 x 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 40 / 42 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
- Skoda Enyaq iV 2020 -->
- Skoda Elroq 2024 -->
- VW ID.4 / ID.5 2020 -->
























