OBS: Originale Skoda Enyaq fælge - passer også til Audi Q4 E-TRON
Fælgene har præcis de samme specifikationer som fælgene til Audi Q4 ✔️
Sælges med AUDI centerkapsler ✔️ Fælgene er af højeste kvalitet fra SKODA / VW og godkendt til elbiler ✔️
| Mærke: | Skoda (Audi navkapsler) |
| Varenummer: | 5LG071491AK 5LG071491AL |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sort metallic / mamba green |
| Diameter: | 21" |
| Bredde: | 8,5J + 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 40 + 42 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |




















