Originale Mercedes AMG fælge monteret med Pirelli P Zero sommerdæk
Gratis fragt i hele DK ✔️
| Mærke: | Mercedes AMG |
| Varenummer: | A2234011700 / A2234011800 |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | Titanium grå |
Kombinationssæt:
| Diameter: | 21" |
| Bredde: | 2stk. 9J , 2stk. 10J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 2stk. ET34 , 2stk. ET48 |
| Centerhul: | 66,6mm |
| Centerkapsler: | Ja |
| TPMS ventiler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Pirellli |
| Model: | P Zero PZ4 SC |
| Størrelse: | 2stk. 255/35R21 98Y XL MO-S 2stk. 285/30R21 100Y XL MO-S |
| Kvalitet: | Premium |
| MO-S: | Mercedes optimeret |
| NCS: | Noise Cancelling System |
| FR: | Fælgbeskyttelseskant |

















