Originale Mercedes AMG fælge inkl. originale TPMS dæktrykssensorer ✔️
GRATIS FRAGT i hele DK ✔️
OBS. Ved bestilling angiv venligst hvilken model sensorerne skal passe.
| Mærke: | Mercedes |
| Varenummer: | A2234011700 / A2234011800 |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | Titanium grå |
Sælges i kombinationssæt:
| Diameter: | 21" |
| Bredde: | 2stk. 9J , 2stk. 10J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 2stk. ET34 , 2stk. ET48 |
| Centerhul: | 66,6mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Mercedes-Benz S-Class W223 2020 -->
Mercedes-Benz S-Class W222 2014 - 2020



















