Originale Mercedes AMG fælge
Passer til: GLA35 GLA45 GLB35 GLB45 GLA GLB EQA EQB
| Mærke: | Mercedes |
| Varenummer: | A2474012300 AMG |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | Sort |
| Diameter: | 21" |
| Bredde: | 8,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 51 |
| Centerhul: | 66,6mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Mercedes GLA35 GLB35 GLA45 GLB45 2020 -->
Mercedes EQA H243 SUV 02/2021 -->
Mercedes EQB X243 SUV 11/2021 -->
Mercedes-Benz GLA SUV H247 04/2020 -->
Mercedes-Benz GLB SUV X247 11/2019 -->
Mercedes Vito , V-Klasse , Marco Polo W447 2014 -->













