Originale VW Tiguan fælge monteret med Dunlop Winter Sport 5 SUV vinterdæk ✔️
Passer til:
VW Tiguan III 2024 -->
VW Tiguan 2016 - 2024
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 5NA601025H KAPSTADT |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | galvano grå |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 41 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
| TPMS sensorer: | Nej |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Dunlop |
| Model: | Winter Sport 5 SUV |
| Størrelse: | 235/45R20 100V XL |
| Kvalitet: | Premium |




















