OBS. Originale Audi Q4 E-Tron vinterhjul, passer også til VW ID.4 / ID.5 ✔️
Både fælge og dæk har præcis de samme parametre som VW hjulene ✔️
Sælges med VW centerkapsler ✔️ Fælgene er af højeste kvalitet fra Audi og godkendt til elbiler.
Monteret med Bridgestone Blizzak LM005 vinterdæk ✔️ årg. 2023 / 2024
| Mærke: | Audi ( VW navkapsler ) |
| Varenummer: | 89A601025D / 89A601025L |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølv |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 8J + 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 45 + 42 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Bridgestone |
| Model: | Blizzak LM005 |
| Størrelse: | 2stk. 235/50R20 100T 2stk. 255/45R20 101T |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | Nej |
| DOT: | 235/50R20 årg. 2023 255/45R20 årg. 2024 |


















