OBS. Originale Skoda Enyaq fælge, passer også til VW ID.4 / ID.5 ✔️
Sælges med originale VW centerkapsler ✔️ Fælgene er af højeste kvalitet fra VW / Skoda og godkendt til elbiler ✔️
Monteret med Pirelli Scorpion Elect sommerdæk ✔️ SEAL INSIDE ✔️ ELT - dæk til elbiler ✔️ årg. 2025 ✔️
| Mærke: | Skoda ( VW navkapsler ) |
| Varenummer: | 5LG071490A FL8 ASTERION |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sort metallic + poleret front |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 4 x 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 42 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Pirelli |
| Model: | Scorpion Elect SEAL ELT |
| Størrelse: | 2stk. 235/50R20 100T 2stk. 255/45R20 101T |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | Ja |






















