Originale VW fælge monteret med Continental TS850P vinterdæk DOT 2022
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 10A071490 SEOUL |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | Dark Graphite Matt / poleret |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 7,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 44 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Continental |
| Model: | WinterContact TS850P |
| Størrelse: | 215/45R20 95T XL |
| Seal Inside: | Nej |
| DOT: | årg. 2022 |




















