Originale Volkswagen ID.3 fælge
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 10A071490 SEOUL |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | matgrå + poleret front |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 7,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 44 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |










| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 10A071490 SEOUL |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | matgrå + poleret front |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 7,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 44 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |



