Originale VW fælge monteret med Hankook Winter EVO3 X W330A vinterdæk ✔️ DOT årg. 2025 ✔️
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 14B601025E / 14B601025F |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sort højglans |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 2 x 8,5J + 2 x 9,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 40 + 47 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Hankook |
| Model: | Winter EVO3 X W330A |
| Størrelse: | 2stk. 235/50R20 104W XL 2stk. 265/45R20 108V XL |
| Kvalitet: | Premium |


















