Originale Volvo XC60 fælge
Passer også til Volvo XC40
* passer ikke til EX40
Er du ikke sikker på, om fælgene passer? Send os venligst bilens registreringsnummer, så tjekker vi det for dig ✔️
| Mærke: | Volvo |
| Varenummer: | 32461367 |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sort + poleret front |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x108mm |
| ET: | 52,5 |
| Centerhul: | 63,4mm |
| Centerkapsler: | Ja |













