Fabriksnye originale Tesla model X fælge monteret med Pirelli vinterdæk
Passer til Tesla Model X 2015 - 2022
| Mærke: | Tesla |
| Varenummer: | 1027244-00-B / 1027225-00-B |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølv |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 9J / 10J |
| Krydsmål: | 5x120mm |
| Indpresning / ET: | 35 |
| Centerhul: | 64,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
| TPMS sensorer: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Pirelli |
| Model: | Scorpion Winter |
| Størrelse: | 2stk. 255/45R20 105V 2stk. 275/45R20 110V |
| Kvalitet: | Premium |




