OBS. Originale AUDI Q4 fælge - passer også til Skoda Enyaq iV + Elroq ✔️
Fælgene har præcis de samme specifikationer som de originale fælge til Skoda ✔️
Sælges med Skoda centerkapsler ✔️ Fælgene er af højeste kvalitet fra Audi og godkendt til elbiler ✔️
| Mærke: | Audi |
| Varenummer: | 89A601025D / 89A601025L |
| Stand: | Nye fælge / Udstillings model * |
| Farve: | sølv |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 8J + 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 45 / 42 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja (Skoda) |
* Aldrig monteret på en bil.
* Fælgene har haft nye dæk monteret, som efterfølgende er blevet afmonteret.
















