Kan afhentes i Viborg eller sendes med hurtig levering fra dag til dag.
Pris pr. sæt (4stk.) - 14,995kr inkl. moms
Originale SKODA ENYAQ ELROQ fælge - ASTERION ✔️
Monteret med Bridgestone Blizzak LM005 vinterdæk - DOT årg. 2022
| Mærke: | Skoda |
| Varenummer: | 5LG071490B+5LG071490C ASTERION |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølvmetallic + poleret front |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 8J + 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 45 + 42 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Bridgestone |
| Model: | Blizzak LM005 |
| Størrelse: | 2stk. 235/50R20 100T 2stk. 255/45R20 101T |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | Nej |
| DOT: | årg. 2022 |
























