Fabriksnye originale Skoda fælge monteret med Hankook Ventus S1 EVO 4 sommerdæk ✔️ årg. 2025 ✔️
| Mærke: | Skoda |
| Varenummer: | 5LG071490B / 5LG071490C ASTERION |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølvmetallic + poleret front |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 8J + 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 45 + 42 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Hankook |
| Model: | Ventus S1 EVO 4 |
| Størrelse: | 2stk. 235/50R20 104Y XL 2stk. 255/45R20 105Y XL |
| Kvalitet: | Premium |


















