Originale Volvo fælge
Gratis fragt i hele DK
VOLVO 20" 5-Double Spoke Black Diamond Cut 1137
| Mærke: | Volvo |
| Varenummer: | 32243397 |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | Sort / Poleret |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 8,5J |
| Krydsmål: | 5x108mm |
| ET: | 47,5 |
| Centerhul: | 63,4mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Volvo V90 2016 -->
Volvo S90 2016 -->
Volvo V90 Cross Country 2017 - 2023
Volvo XC-60 2017 -->












