Originale Skoda ENYAQ / ELROQ fælge
| Mærke: | Skoda |
| Varenummer: | 5LG071490B+5LG071490C ASTERION |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølvmetallic + poleret front |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 2 x 8J + 2 x 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 45 + 42 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
- Skoda Enyaq iV 2020 -->
- Skoda Elroq 2024 -->















