Originale Mercedes fælge inkl. TPMS dæktrykssensorer
• ikke godkendt til AMG-motorer
• ikke godkendt til hybridmodeller
• kun frigivet i forbindelse med kode 9U4 (hjuldiameter standardstørrelse 750/760)
| Mærke: | Mercedes |
| Varenummer: | A1674019000 |
| Stand: | DEMO - afmont. fra ny bil |
| Farve: | Sort / Poleret |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 8,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 61,5 |
| Centerhul: | 66,6mm |
| Centerkapsler: | Ja |
| TPMS sensorer: | Ja |












