Originale Audi A6 fælge monteret med Pirelli Powergy 2 sommerdæk ✔️ årg. 2025 / 2026
Passer til:
Audi A6 C8 2018 - 2024
Audi A6 C9 2025 --> *
* Passer ikke til A6 e-tron
| Mærke: | Audi |
| Varenummer: | 4KE601025AP |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | grafit + poleret front |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 38 |
| Centerhul: | 66,5mm |
| Centerkapsler: | Ja |
| TPMS sensorer: | Nej |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Pirelli |
| Model: | Powergy 2 |
| Størrelse: | 255/40R20 101Y XL |
| Kvalitet: | Premium |














