OBS: ORIGINALE VW ID.3 fælge - passer også til CUPRA BORN ✔️
Fælgene har præcis de samme specifikationer som de originale fælge til Cupra Born ✔️
- Sælges med CUPRA centerkapsler ✔️
- Fælgene er af højeste kvalitet fra VW og godkendt til elbiler ✔️
| Mærke: | VW (Cupra navkapsler) |
| Varenummer: | 10A071490 SEOUL |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | matgrå + poleret front |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 7,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 44 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
















