Originale Audi Q8 E-tron fælge monteret med Hankook Winter EVO 3 X W330A vinterdæk
| Mærke: | Audi |
| Varenummer: | 4KE601025P |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | antracit / poleret |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 38 |
| Centerhul: | 66,5mm |
| Centerkapsler: | Ja |
| TPMS sensorer: | Nej |
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Hankook |
| Model: | Winter EVO3 X W330A |
| Størrelse: | 255/50R20 109V XL |
| Kvalitet: | Premium |
Audi E-TRON 2019 -->
Audi E-TRON Sportback 2020 -->
Audi Q8 E-TRON 2022 -->
Audi Q8 E-TRON Sportback 2022 -->


















