Originale Audi Q8 E-tron fælge / Audi E-tron fælge
Passer også til Audi A6 / A8 / / Q5 (se listen nedenfor)
| Mærke: | Audi |
| Varenummer: | 4KE601025AF |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | grå + poleret front |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 38 |
| Centerhul: | 66,5mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Audi E-Tron 2018 -->
Audi E-Tron Sportback 2020 -->
Audi Q8 E-Tron 2022 -->
Audi Q8 E-Tron Sportback 2022 -->
Audi A6 C7 2011-2018
Audi A6 C8 2018 -->
Audi A6 C9 2025 --> *
* Passer ikke til e-tron
Audi Q5 2017 -->














