Originale Audi fælge monteret med Firestone Winterhawk 4 vinterdæk
Passer til:
AUDI Q5 FY 2017 - 2024 + AUDI Q5 Sportback FY 2021 -->
AUDI Q5 FY 2024 --> + AUDI Q5 Sportback FY 2025 -->
| Mærke: | Audi |
| Varenummer: | 80A601025N |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølv |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 39 |
| Centerhul: | 66,5mm |
| Centerkapsler: | Ja |
| TPMS sensorer: | Nej |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Firestone |
| Model: | Winterhawk 4 |
| Størrelse: | 255/45 R20 105V XL |



















