OBS: Originale Skoda Enyaq fælge - passer også til Audi Q4 e-tron
Fælgene har præcis de samme specifikationer som de originale fælge til Audi Q4 ✔️
Sælges med AUDI centerkapsler ✔️ Fælgene er af højeste kvalitet fra SKODA / VW og godkendt til elbiler ✔️
| Mærke: | Skoda (Audi navkapsler) |
| Varenummer: | 5LG071490B+5LG071490C |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølvmetallic + poleret front |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 2 x 8J 2 x 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 45 + 42 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
























