OBS. Originale Audi A6 / S6 fælge – passer også perfekt til Audi Q4 e-tron ✔️
Monteret med Continental EcoContact 7 sommerdæk i str. 235/50R20 foran og 255/45R20 bagpå ✔️ årg. 2025
| Mærke: | Audi |
| Varenummer: | 4G0071490 4EE |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | grafit / poleret |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 4 x 8,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 45 |
| Centerhul: | 66,5 --> 57,1mm * * centreringsringe |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Continental |
| Model: | EcoContact 7 |
| Størrelse: | 2stk. 235/50R20 100H 2stk. 255/45R20 101H |
| Kvalitet: | Premium |
















