OBS. Originale Skoda Enyaq fælge, passer også til AUDI Q4 e-tron ✔️
Sælges med Audi centerkapsler ✔️ Fælgene er af højeste kvalitet fra VW / Skoda og godkendt til elbiler ✔️
Frit valg mellem helårsdæk fra Pirelli - Scorpion AllSeason SF3 og Bridgestone - Turanza AllSeason 6
| Mærke: | Skoda ( Audi navkapsler ) |
| Varenummer: | 5LG071490A FL8 ASTERION |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sort metallic + poleret front |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 4 x 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 42 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Helårsdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Bridgestone / Pirelli |
| Model: | Turanza 6 / Scorpion SF3 |
| Størrelse: | 2stk. 235/50R20 104Y XL 2stk. 255/45R20 105Y XL |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | Nej |

















