Originale Audi Q4 e-tron fælge monteret med Pirelli Scorpion Elect sommerdæk ✔️
SEAL INSIDE ✔️ ELT - dæk til elbiler ✔️ AO - Audi optimeret ✔️ årg. 2025
| Mærke: | Audi |
| Varenummer: | 89A601025D 89A601025L |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølv |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 2 x 8J + 2 x 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 45 + 42 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Pirelli |
| Model: | Scorpion Elect |
| Størrelse: | 2stk. 235/50R20 100T 2stk. 255/45R20 101T |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | Ja |
| AO optimeret: | Ja |
| ELT: | Dæk til elbiler |


















