OBS. Originale VW ID.5 sommerhjul, passer også til AUDI Q4 e-tron ✔️
Både fælge og dæk har præcis de samme parametre som Audi hjulene ✔️
Sælges med Audi centerkapsler ✔️ Fælgene er af højeste kvalitet fra VW og godkendt til elbiler ✔️
Continental EcoContact 7 sommerdæk i str. 235/50R20 foran og 255/45R20 bagpå ✔️ årg. 2025
| Mærke: | VW ( Audi navkapsler ) |
| Varenummer: | 11A601025A / 11A601025H |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sort + poleret front |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 2 x 8J + 2 x 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 45 + 42 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Continental |
| Model: | EcoContact 7 |
| Størrelse: | 2stk. 235/50R20 100T 2stk. 255/45R20 101T |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | Nej |




















