OBS: Originale Skoda Enyaq fælge - passer også til Audi Q4 e-tron
På fælgene skal der monteres dæk 235/50R20 foran og 255/45R20 bagpå.
Sælges med AUDI centerkapsler ✔️ Fælgene er af højeste kvalitet fra SKODA / VW og godkendt til elbiler ✔️
| Mærke: | Skoda (Audi navkapsler) |
| Varenummer: | 5LG071490A FL8 |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sort metallic + poleret front |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 4 x 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 42 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |


























