Originale Audi A6 fælge monteret med Hankook Ventus S1 EVO 4 sommerdæk ✔️ Nyeste model
Passer til:
Audi A6 C8 2018 - 2024
Audi A6 C9 2025 --> *
* Passer ikke til A6 e-tron
| Mærke: | Audi |
| Varenummer: | 4G0071490 4EE |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | grafit / poleret |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 8,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 45 |
| Centerhul: | 66,5mm |
| Centerkapsler: | Ja |
| TPMS sensorer: | Nej |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Hankook |
| Model: | Ventus S1 Evo4 X |
| Størrelse: | 255/40R20 101V XL |
| Kvalitet: | Premium |










