Originale Audi fælge
| Mærke: | Audi |
| Varenummer: | 4KE601025T |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | Antracit / poleret |
| Diameter: | 20" |
| Bredde: | 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 38 |
| Centerhul: | 66,5mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Dunlop |
| Model: | Winter Sport 5 |
| Størrelse: | 255/35R20 97W XL |
| Kvalitet: | Premium |


















