Originale Volkswagen ID.7 fælge
Fælgene passer også til VW ID.4 & ID.5
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 14B601025A / 14B601025B HUDSON |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sort højglans |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J + 8,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 45 + 42 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |











