Originale VW ID.4 ID.5 fælge - LOEN sort højglans
Monteret med Pirelli Scorpion Elect sommerdæk - Elect - Dæk til elbiler ✔️ årg. 2022 / 2023
OBS: Fælge og dæk er nye, men fælgene har enkelte mindre ridser / kosmetiske mærker.
Det vil dog ikke være synligt, når hjulene er monteret på bilen.
(Billeder er på vej)
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 11A601025AR LOEN |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sort højglans |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 45 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Pirelli |
| Model: | Scorpion Elect |
| Størrelse: | 2stk. 235/55R19 101T 2stk. 255/50R19 103T |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | Nej |
| DOT: | 235/55R19 årg. 2022 255/50R19 årg. 2023 |
















