Originale VW ID.BUZZ fælge monteret med Nokian Snowproof 2 vinterdæk ✔️
Passer kun til den korte version.
| Mærke: | VW - LOEN |
| Varenummer: | 14B071499 + 1T3071499 |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sort højglans |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J + 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 45 + 58 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Nokian |
| Model: | Snowproof 2 |
| Størrelse: | 2stk. 235/55R19 105V XL 2stk. 255/50R19 107V XL |
















