OBS. Originale VW ID.5 vinterhjul, passer også til SKODA ENYAQ ELROQ ✔️
Både fælge og dæk har præcis de samme parametre som Skoda hjulene ✔️
Sælges med SKODA centerkapsler ✔️ Fælgene er af højeste kvalitet fra VW og godkendt til elbiler.
Monteret med Bridgestone Blizzak 6 vinterdæk ✔️ årg. 2025
| Mærke: | VW (SKODA navkapsler) |
| Varenummer: | 11A601025 HAMAR |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sort højglans + poleret front |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 45 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Bridgestone |
| Model: | Blizzak 6 |
| Størrelse: | 2stk. 235/55R19 105W XL 2stk. 255/50R19 107W XL |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | Nej |













