Nye originale Skoda Enyaq / Elroq fælge monteret med Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 sommerdæk ✔️ EVR
Ved bestilling – husk at skrive, hvilken af nedenstående Skoda-modeller du har.
Skoda Enyaq 50 / 60 (4x 235/55R19) , Skoda Enyaq 80 85 RS (235/55R19 + 255/50R19)
Skoda Elroq 50 / 60 (4x 235/55R19) , Skoda Elroq 85 (235/55R19 + 255/50R19)
| Mærke: | Skoda |
| Varenummer: | 5LA071499H PROTEUS |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølv |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 45 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Goodyear |
| Model: | Eagle F1 Asymmetric 6 |
| Størrelse: | 2stk. 235/55R19 105T XL 2stk. 255/50R19 107T XL |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | Nej |
| EVR: | Dæk til elbiler |


















