OBS. Originale VW ID.4/5 sommerhjul, passer også til Skoda Enyaq IV / Elroq ✔️
Både fælge og dæk har præcis de samme parametre som Skoda hjulene ✔️
Sælges med SKODA centerkapsler ✔️ Fælgene er af højeste kvalitet fra VW og godkendt til elbiler.
Monteret med Continental EcoContact 6Q sommerdæk - EVc - Dæk til elbiler ✔️ årg. 2025
Enyaq / Elroq 80 / 85 / RS: 235/55R19 + 255/50R19
Enyaq / Elroq 50 / 60: 4 x 235/55R19
Venligst oplys, hvilken version af bilen du har, når du afgiver bestillingen.
| Mærke: | VW (SKODA navkapsler) |
| Varenummer: | 11A601025 HAMAR |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sort højglans + poleret front |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 45 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Continental |
| Model: | EcoContact 6Q |
| Størrelse: | 2stk. 235/55R19 101T 2stk. 255/50R19 103T |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | Nej |


















