Fabriksnye originale 19" sommerhjul til Seat Leon 2020 -->
Monteret med Pirelli Powergy 2 sommerdæk ✔️ årg. 2025 ✔️ Nyeste model
| Mærke: | Seat / Cupra |
| Varenummer: | 5FA601025F |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sort højglans |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 49 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Pirelli |
| Model: | Powergy 2 |
| Størrelse: | 235/35 R19 91Y XL |
| Kvalitet: | Premium |












