Originale SEAT LEON fælge 2020 -->
| Mærke: | SEAT CUPRA OE |
| Varenummer: | 5FA601025F |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sort højglans |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 49 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |









| Mærke: | SEAT CUPRA OE |
| Varenummer: | 5FA601025F |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sort højglans |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 49 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |

