Originale VW fælge monteret med Hankook iON Evo sommerdæk
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 5NA601025N |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | dark graphite metallic / poleret |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 7J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 43 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Hankook |
| Model: | iON |
| Størrelse: | 215/50R19 97H |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | Nej |
| DOT: | årg. 2024 |
















