Kan afhentes i Viborg eller sendes med hurtig levering fra dag til dag.
Pris pr. sæt (4stk.) - 7995kr inkl. moms
OBS. Originale Volkswagen ID.5 fælge - passer også til Skoda Enyaq iV + Elroq
Fælgene har præcis de samme parametre som Skoda hjulene ✔️
Sælges med SKODA centerkapsler ✔️
Fælgene er af højeste kvalitet fra VW og godkendt til elbiler ✔️
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 11A601025M |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | grå højglans + poleret front |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 45 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja (Skoda) |
- Skoda Enyaq iV 2020 -->
- Skoda Elroq 2024 -->
- Skoda Karoq 2017 -->










